Szybki internet mobilny

Jeśli korzystasz z internetu mobilnego, ale szybkość transmisji jest zdecydowanie za mała, to pudełko jest właśnie dla Ciebie.

W pudełku znajdziesz:

 • Router LTE tzw. generacji 19 z agregacją kanałów LTE
 • Szczegółową instrukcję instalacji

Taki router potrafi przyspieszyć realną prędkość transmisji nawet 10-krotnie.

Przed decyzją o zakupie prosimy o wykonanie testów szybkości Twojego internetu w różnych porach dnia i nocy, np. przy pomocy strony speedtest.pl.

Zbyt wolna transmisja o każdej porze jest uzasadnieniem zakupu pudełka. Duże zmiany szybkości transmisji w zależności od pory dnia świadczą o ograniczonej wydajności stacji radiowej, więc tutaj zysk może być mniejszy. 

Z czego składa się pudełko Szybki Internet Mobilny?

Decydując się na zakup zestawu Szybki Internet Mobilny, można łatwo rozwiązać niektóre problemy z prędkością mobilnej transmisji danych. W pudełku tym znaleźć można nowoczesny router LTE 19.  generacji, który na tle pozostałych rozwiązań wyróżnia się pod kątem możliwości agregacji pasm. Obsługujące jednocześnie tylko jedno pasmo urządzenia sieciowe są dużo mniej wydajne w przypadku większej liczby domowników lub pracowników. Zamiast zastanawiać się który operator dostarczy najszybszy internet mobilny lepiej wpierw upewnić się, czy obecna infrastruktura sieciowa pozwoli w pełni wykorzystać możliwości łącza. Agregujący pasma router to doskonałe rozwiązanie dla miłośników nowych technologii i właścicieli nowoczesnej elektroniki użytkowej. To właśnie dzięki niemu w trakcie użytkowania nie trzeba martwic się uciążliwymi spadkami transferu.

Czytaj więcej o Internecie mobilnym

Jaki Internet mobilny wybrać?

Dobranie odpowiedniego Internetu mobilnego jest znacznie bardziej skomplikowane, niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. W kontekście wyboru niezwykle istotna jest lokalizacja, ponieważ to właśnie na jej podstawie ocenić można, który dostawca posiada w danym regionie najlepszą ofertę. Przed podjęciem decyzji dotyczącej tego, jaki Internet mobilny wybrać, warto poświecić chwilę na zapoznanie się z wynikami lokalnych testów prędkości Internetu. Przy pomocy bezpłatnych narzędzi (np. speedtest.pl) w ciągu zaledwie minuty zbadać można, jak szybko działa dana sieć. Żeby rzetelnie sprawdzić, jaki jest najlepszy Internet mobilny w okolicy, test należy wykonać kilkukrotnie o różnych godzinach. Jeśli pomiędzy poszczególnymi pomiarami wystąpią większe różnice, lepiej rozejrzeć się za innym dostawcą. Niestety, jeżeli problemem jest ograniczona wydajność lokalnych stacji radiowych, wymiana routera na nowszy może tu niewiele zmienić.

Jak szybki powinien być Internet mobilny do domu lub firmy?

Szybki Internet mobilny definiowany jest współcześnie przy pomocy standardu LTE (ang. Long Term Evolution). Na tle starszej i niegdyś równie popularnej trzeciej generacji telefonii (3G) LTE wyróżnia się pod kątem wyższych prędkości transferu, mniejszych opóźnień, lepszej efektywności spektralnej łączy, uproszczonej architektury oraz niższych kosztów transmisji danych. Warto zwrócić też uwagę, iż ze względu na zastosowane szyfrowanie sieć LTE jest znacznie lepiej zabezpieczona niż 3G. W przypadku jakichkolwiek pytań lub zainteresowania naszymi rozwiązaniami prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub pozostawienie wiadomości w dedykowanym formularzu kontaktowym na naszej stronie.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.



  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję