Monitoring domowy WiFi

Jeśli chciałbyś monitorować na bieżąco przy użyciu kamer przemysłowych swoją działkę, dom lub firmę – to pudełko jest dla Ciebie.

W pudełku znajdziesz:

 • Zestaw 4 kamer WiFi o rozdzielczości 2 Mpix
 • Kontroler/rejestrator sygnału wizyjnego
 • Dysk do rejestracji nagrań
 • Szczegółową instrukcję instalacji

Uwaga: 

 • Zestaw WiFi działa prawidłowo w odległości kamery do ok. 40 m od rejestratora
 • Zestaw umożliwia podgląd na żywo oraz nagrań za pośrednictwem aplikacji na smartphona. Wymaga to jednak łącza internetowego o przepustowości co najmniej ok 2 Mbit/s w obie strony.

Oferujemy także inne konfiguracje, według Państwa życzenia, a także profesjonalną instalację według indywidualnej wyceny. 

Kamery monitoring domowy – dla komfortu i bezpieczeństwa

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i Twoich bliskich w domu? Zależy Ci na ochronie majątku? Zainwestuj w profesjonalny system monitoringu. W ofercie KIKOM znajdziesz najlepszej jakości sprzęt, który pozwoli Ci stworzyć kompleksowy i niezawodny monitoring w domu. W sprzedaży mamy system umożliwiający bieżące monitorowanie domu, mieszkania bądź działki. W zestawie znajdują się cztery kamery Wi-Fi o rozdzielczości 2 Mpix każda, dysk rejestrujący nagrania, kontroler lub rejestrator sygnału wizyjnego oraz szczegółowa instrukcja instalacji. Oferujemy monitoring domowy również w innych konfiguracjach, zgodnie z potrzebami klienta.

Nowoczesny monitoring domowy Wi-Fi jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze. Z montażem systemu z łatwością poradzą sobie nawet osoby, które na co dzień nie zajmują się tego rodzaju pracami. Do skonfigurowania poszczególnych elementów składających się na monitoring nie potrzeba zatrudnienia ekipy montażowej. Jeśli jednak nie masz czasu ani możliwości, by samodzielnie się tym zająć, służymy pomocą. Zapewniamy profesjonalną instalację według indywidualnej wyceny.

Czytaj więcej o kamerach do monitoringu

Kamery do monitoringu domowego zapewniają bardzo dobrą jakość rejestracji obrazu. Gwarantują one dostęp do obrazu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem komputera, tabletu czy smartfona. Dzięki temu zyskasz pełną i wygodną kontrolę nad tym, co dzieje się na terenie Twojej posesji, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie będziesz.

Dlaczego warto zainstalować monitoring domowy?

Wydaje Ci się, że system monitoringu to rozwiązanie przeznaczone jedynie dla obiektów publicznych, zakładów pracy czy firm? To błąd – nowoczesne instalacje monitorujące to praktyczne i polecane rozwiązanie do domów. Wysokiej klasy sprzęt pozwoli Ci mieć na oku swoje mieszkanie zawsze, gdy zajdzie taka konieczność. To inwestycja w bezpieczeństwo i komfort rodziny. Gdy będziesz w pracy albo wyjedziesz na wakacje, możesz sprawdzić, czy z Twoim lokum wszystko jest w porządku.

Instalacja systemu monitoringu to wyraz dbałości o bezpieczeństwo i poczucie komfortu psychicznego dla Ciebie i Twoich bliskich. To przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe, ale nie tylko – nowoczesny monitoring domowy Wi-Fi zapewnia również inne korzyści. Dzięki niemu możesz dyskretnie sprawdzić, co podczas Twojej nieobecności w domu robią dzieci albo zwierzęta pozostawione na kilka godzin same. W ten sposób możesz również kontrolować pracę opiekunki czuwającej nad pociechą. To też dobre rozwiązanie, gdy chcesz mieć na oku seniorów wymagających opieki.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję