Projekt, budowa i konfiguracja bezprzewodowej sieci WiFi

KIKOM oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie sieci bezprzewodowych WiFi. Dostarczamy zarówno sprzęt, jak i kompletne systemy do budowy sieci WiFi. Dobór komponentów i realizację każdego zadania – poprzedzamy wizją lokalną, zapoznaniem się z układem pomieszczeń oraz identyfikacją rzeczywistych potrzeb klienta, co stanowi dla nas podstawę do opracowania projektu. Po wykonaniu sieci WiFi, dokonujemy stosownych pomiarów i konfiguracji oraz obejmujemy całą instalację opieką serwisową.

W KIKOM łączymy specjalistyczną wiedzę z najlepszymi rozwiązaniami sprzętowymi od wiodących na rynku producentów, dzięki czemu nasze sieci WiFi dla firmy, urzędu czy placówki oświatowej – są niezawodne, wydajne i funkcjonalne.

Jak łatwo i szybko skonfigurować sieci Wi-Fi w firmie lub domu?

Zbudowanie prawidłowo skonfigurowanej sieci Wi-Fi jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Pomimo tego, iż współczesne smartfony są w stanie pełnić poniekąd funkcję routera poprzez hotspot, w praktyce rozwiązanie to nie sprawdza się zbyt dobrze w dłuższej perspektywie czasowej. Transmitowana z telefonu sieć bezprzewodowa przy większej liczbie użytkowników i pomieszczeń nie zdaje egzaminu, a ponadto jest znacznie gorzej zabezpieczona. Problemy te nie występują, jeśli sieci Wi-Fi oparte są na zaprojektowanej przez profesjonalistów architekturze urządzeń sieciowych. Zoptymalizowana względem indywidualnych potrzeb konfiguracja sieci Wi-Fi to jedna z wielu korzyści, jakie jesteśmy w stanie zapewnić. Dzięki kompleksowemu wsparciu doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców z KIKOM można łatwo i szybko dopasować ustawienia Wi-Fi do własnych preferencji lub wytycznych firmowego działu bezpieczeństwa IT. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci podjęcia współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo skorzystania z dedykowanego formularza na naszej stronie.

Czytaj więcej o sieci bezprzewodowej

Sieć bezprzewodowa – Oferta pudełkowa KIKOM

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w zakresie tworzenia, integrowania oraz konfigurowania sieci Wi-Fi, LAN, central ISDN i usług VoIP możemy zaoferować najwyższy poziom realizacji. Wszystkie komponenty i urządzenia sieciowe, które dostępne są w naszej ofercie, objęte są ochroną gwarancyjną. Asortyment KIKOM został starannie wyselekcjonowany pod kątem najwyższej jakości i funkcjonalności sprzętu. W przeciwieństwie do wielu innych firm KIKOM zapewnia kompleksowe wsparcie nie tylko na etapie wyboru optymalnego rozwiązania, ale także w późniejszej fazie montażowej. Dzięki wsparciu naszych fachowców nie trzeba tracić czasu na samodzielny montaż infrastruktury sieciowej. Do najczęściej wybieranych rozwiązań KIKOM zaliczyć można następujące zestawy:

 • Pudełko Internet Na Wsi,
 • Pudełko Monitoring Domowy,
 • Pudełko Rozszerzone Wi-Fi,
 • Pudełko Szybki Internet Mobilny.

Jakie urządzenia sieciowe i komponenty dostępne są jeszcze w ofercie KIKOM?

W ofercie KIKOM dostępne są nie tylko wspomniane wyżej zestawy, ale również i wysokiej klasy sprzęt w postaci:

 • okablowania sieci LAN 5 i 6 kategorii wraz z osprzętem (np. gniazda, patch-panele, szafy rack itp.),
 • aktywnych urządzeń sieciowych (np. routery, switche, serwery, karty sieciowe itp.),
 • aparatury do budowy sieci Wi-Fi (np. miernik sygnału Wi-Fi, modem, bramki IAD/ISDN/GSM/VoIP),
 • systemów telekomunikacyjnych i central telefonicznych VoIP.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję