Sprzedaż sprzętu teleinformatycznego

Firma KIKOM oferuje ponadto sprzedaż sprzętu i komponentów do (roz)budowy sieci teleinformatycznych. W szerokim asortymencie można znaleźć wyłącznie najwyższej klasy urządzenia/systemy cenionych na rynku producentów, jak np.: Cisco, Juniper Networks, Aruba, Avaya, Gigaset, Polycom, Grandstream, Yealink, Audiocodes czy Patton.

W ramach naszej oferty, polecamy dostawę i montaż/instalację takich komponentów jak:

 • okablowanie sieci LAN kat. 5 i 6 – kable, patch-panele, szafy z osprzętem, gniazda,

 • elementy aktywne sieci LAN – routery, switche, serwery, karty sieciowe,

 • sprzęt i systemy do budowy sieci WiFi,

 • systemy telekomunikacyjne i centrale telefoniczne VoIP,

 • aparaty telefoniczne VoIP,

 • bramki IAD analogowe i cyfrowe ISDN,

 • bramki VoIP/GSM,

 • urządzenia dostępowe WLAN,

 • konwertery światłowodowe, multiplexery i modemy.

Profesjonalny i niezawodny sprzęt teleinformatyczny

Skuteczność i wydajność działania sieci komputerowej czy centrali telefonicznej zależy nie tylko od właściwego zaprojektowania i wykonania systemu, ale przede wszystkim wykorzystanych do tego celu urządzeń. W firmie KIKOM dobrze wiemy, jak bardzo odpowiedni dobór sprzętu teleinformatycznego wpływa na efektywność i niezawodność funkcjonowania instalacji. Dlatego oferujemy na sprzedaż wyłącznie najlepszej jakości urządzenia teleinformatyczne od renomowanych, polecanych producentów, takich jak Avaya, Cisco, Patton, Polycom oraz innych marek. To gwarantuje znakomitą użyteczność, funkcjonalność i długotrwałą żywotność systemów.

Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż profesjonalnych urządzeń i komponentów teleinformatycznych. Na życzenie klienta możemy zaprojektować i wykonać kompleksowe systemy teleinformatyczne, odpowiadające w pełni wymaganiom danego biznesu. Stawiając na rozwiązania KIKOM, otrzymujesz specjalnie dostosowany do Twojej firmy, niezawodny i wydajny system.

Czytaj więcej o sprzedaży sprzętu teleinformatycznego

Nasz asortyment obejmuje wszystkie niezbędne elementy aktywne i okablowanie sieci LAN kategorii 5 i 6, systemy telekomunikacyjne, centrale telefoniczne i aparaty telefoniczne VoIP. W naszej ofercie znajdują się też bramki VoIP/GSM, cyfrowe ISDN i analogowe IAD oraz konwertery światłowodowe, modemy i multiplexery. W sprzedaży mamy ponadto urządzenia dostępowe WLAN oraz sprzęt i systemy służące do budowy sieci Wi-Fi.

Sprzedaż sprzętu teleinformatycznego w korzystnej cenie

Nie wiesz, jaka centrala telefoniczna GSM, okablowanie LAN czy modem będzie odpowiedni dla Twojej firmy i najlepiej spełni Twoje wymagania? Służymy profesjonalnym doradztwem. Jesteśmy specjalistami w branży usług teleinformatycznych z wieloletnim doświadczeniem. Świetnie znamy oferowane przez nas produkty i jesteśmy pewni ich dobrej jakości. Doskonale orientujemy się w asortymencie rynkowym i pomagamy naszym klientom odnaleźć się w nim, dostosowując jednocześnie sprzęt i oprogramowanie do jego indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Nasza bogata wiedza i kompetencje pozwalają nam na fachowe doradztwo w zakresie wyboru idealnych urządzeń. Decydując się na zakup sprzętu w KIKOM, masz pewność, że pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania technologicznego. Współpracujemy z profesjonalnymi hurtowniami urządzeń teleinformatycznych, co umożliwia nam szybkie dostarczenie sprzętu w atrakcyjnej cenie. Oferowany przez naszą firmę sprzęt teleinformatyczny jest objęty wieloletnią gwarancją.

Wszystkie zakupione w KIKOM urządzenia/komponenty objęte są ochroną gwarancyjną. Wybierając rozwiązania oferowane przez naszą firmę – stawiasz na jakość, niezawodność, stabilność i wydajność pracy całej sieci.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję