Telefonia internetowa voip. Projekt, wykonanie i utrzymanie sieci VOIP

KIKOM zapewnia kompleksowe usługi VoIP, związane z doradztwem, projektowaniem, wykonawstwem i utrzymaniem instalacji. Sieci VoIP cieszą się rosnącą popularnością w segmencie biznesowym, głównie ze względu na wysoką efektywność/wydajność, niskie koszty rozmów telefonicznych, niewielką awaryjność oraz dużą funkcjonalność. Telefonia internetowa VoIP pozwala na spersonalizowaną i precyzyjną konfigurację ustawień pod kątem indywidualnych potrzeb każdego biznesu. Instalacje VoIP to więcej, niż zwykłe rozmowy telefoniczne, bowiem umożliwiają ponadto przekierowywanie i kolejkowanie połączeń, tworzenie zapowiedzi głosowych czy telekonferencje.

Integracja usług VoIP

Voice over Internet Protocol to technologia polegająca na przesyłaniu głosu z wykorzystaniem internetowego łącza. Powszechna dostępność i niski próg wejścia sprawiają, że telefonia internetowa zyskuje na znaczeniu w świecie biznesu. Dołączenie do bramki VoIP wymaga jedynie stabilnego łącza sieciowego i integracji z aparatem telefonicznym VoIP. Centrala telefoniczna VoIP pozwala na obniżenie kosztów połączeń, co jest szczególnie istotne dla firm realizujących setki rozmów każdego dnia. Co więcej, bramka VoIP zastępuje tradycyjne bramki GSM ze względu na szerokie opcje personalizacji i integracji z systemami zarządzania relacjami z klientem. Firma KIKOM oferuje kompleksowe wsparcie we wszelkich czynnościach obejmujących implementację systemu VoIP. Projektowanie i konfiguracja bramki VoIP to procesy, które znacznie zyskają na powierzeniu ich specjalistom. Zajmiemy się precyzyjną konfiguracją telefonii internetowej, która w pełni odpowie na specyficzne potrzeby danego przedsiębiorstwa. Centrale telefoniczne VoIP zostały stworzone do radzenia sobie z najtrudniejszymi zadaniami. To za ich pomocą staje się możliwe kolejkowanie przychodzących połączeń lub automatyczne przekierowywanie do wybranego działu obsługi klienta. Dzięki działalności firmy KIKOM możesz w krótkim czasie zbudować system aparatów telefonicznych VoIP i dostosować jego funkcjonowanie do własnych potrzeb. Pełna integracja bramki VoIP to zadanie, które warto powierzyć ekspertom. W KIKOM uzyskasz fachową pomoc na wszystkich etapach realizacji przedsięwzięcia, czego efekty widać w sprawnym systemie internetowych połączeń, personalizowanym do modelu biznesowego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej o konfiguracji bramki VoIP

Konfiguracja bramki VoIP

Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową konfigurację bramki VoIP, gwarantując poprawność jej działania w docelowym zastosowaniu. W ramach centrali VoIP bramka stanowi miejsce integracji systemu teleinformatycznego z operatorem połączeń. Podłączone do niej aparaty telefoniczne VoIP wymagają prawidłowego ustawienia. W przypadku integracji systemu VoIP z wybranym systemem CRM bramka VoIP stanowi punkt scalający rozmaite funkcjonalności i wymaga uprzedniego przygotowania. Powierzając nam zadania dotyczące konfiguracji bramki VoIP, zyskujesz pewność co do poprawności całego procesu. Efektem ubocznym współpracy z KIKOM pozostają także ogromne oszczędności czasu dla przedsiębiorcy. Outsourcing usług związanych z implementacją VoIP w firmie to najlepsza metoda na rzecz poprawnego działania systemu w długim terminie.

Aparaty telefoniczne VoIP

Wybierając aparaty telefoniczne VoIP, warto stosować się do zaleceń specjalistów. KIKOM świadczy usługi doradcze w zakresie selekcji najlepszych technologii VoIP, które sprawdzą się we wszelkich typach zastosowań. Świadczone przez nas kompletne usługi VoIP obejmują programowanie systemu, instalację podzespołów hardware i ich podłączenie do bramki VoIP, przeprowadzenie testów praktycznych, oraz szkolenie pracowników zajmujących się obsługą telefonii internetowej w firmie. Gwarantujemy, że centrala telefoniczna VoIP powołana do życia we współpracy z KIKOM odwdzięczy się bezbłędnym działaniem, usprawniając wiele procesów w firmie klienta. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Eksperci KIKOM dobiorą zakres usługi do Twoich indywidualnych preferencji i przedstawią najlepsze metody osiągnięcia wybranego celu.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję