Profesjonalne szkolenia z zakresu IT, szkolenia telekomunikacyjne, szkolenia techniczne

Nasze szkolenia mają na celu wsparcie w efektywnym administrowaniu, zarządzaniu oraz wykorzystywaniu potencjału w zakresie funkcjonalności i wydajności (elementów) systemów IT.

Poradniki i szkolenia

Ponad 20 lat obecności firmy KIKOM na rynku telekomunikacyjnym oraz aktywne uczestnictwo w (r)ewolucji technologicznej, jaka przetoczyła się przez branżę teleinformatyczną – to ogrom wiedzy i kompetencji. Organizujemy autorskie szkolenia oraz tworzymy poradniki, dzięki którym dzielimy się naszym doświadczeniem, pomagając zgłębiać różne tajniki z zakresu szeroko rozumianego obszaru IT, w szczególności związanych z technologią VoIP. Szkolenia IT realizowane przez specjalistów KIKOM-u dotyczą przede wszystkim praktycznej wiedzy administracyjno-technicznej i handlowej w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań.

Odbiorcy szkoleń

Edukujemy w obszarze sprzedaży, ofertowania i przede wszystkim wdrażania usług telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Szkolimy w zakresie podstawowym i zaawansowanym dostarczając wiedzę i umiejętności praktyczne.

Szkolenia polecamy dla:

– pracowników operatorów telekomunikacyjnych

– pracowników IT

– handlowców

– sprzedawców

– account managerów

– integratorów.

Organizujemy

zarówno zajęcia edukacyjne stacjonarne (w siedzibie klienta), jak i szkolenia online – za pośrednictwem własnej platformy Moodle.

Szkolenia prowadzone są przez specjalistów z ekspercką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Stale monitorujemy też poziom satysfakcji i nabytych kompetencji przez uczestników, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości i efektywności naszych szkoleń. W zależności od potrzeb oraz kompetencji i doświadczenia grupy docelowej, nasi eksperci-praktycy przeprowadzają szkolenia podstawowe, zaawansowane oraz obejmujące wiedzę ogólną.

Aktualne szkolenia

 • Wdrażanie telefonii stacjonarnej i mobilnej bazującej na VoIP

 

Szkolenie jest skierowane do:

 

 • handlowców sprzedających usługi stacjonarne lub mobilne VoIP operatorów telekomunikacyjnych
 • pracowników IT u klientów wdrażających te usługi

Jeśli nie widzisz wśród naszych szkoleń tematu, którym jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami. Ustalimy wspólnie co możemy dla Ciebie zrobić. Posiadamy bogatą wiedzę, doświadczenie poparte setkami projektów i wdrożeń usług z zakresu sieci telekomunikacyjnych, telefonii VoIP i wielu innych rozwiązań informatycznych i teletechnicznych.

Szkolenia zaawansowane

 • Administracja platformą Broadsoft

 

 • Konfiguracja i provisioning urządzeń VoIP

 

 • Bezpieczeństwo usług VoIP

 

 • Profesjonalne szkolenia (VoIP i inne), dedykowane są głównie dla operatorów telekomunikacyjnych, integratorów, programistów oraz firm oferujących sprzedaż usług głosowych

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję