Wzmocniony zasięg Wifi w domu.

Jeśli masz problem z zasięgiem WiFi w domu – to pudełko jest dla Ciebie.

W pudełku znajdziesz:

 • Router WiFi
 • Repeater WiFi
 • Szczegółową instrukcję instalacji

Oferujemy także oddzielne repeatery WiFi oraz kompletną instalację sieci WiFi w domu i w firmie.

Pudełko Rozszerzone Wi-Fi – jak łatwo i skutecznie poprawić zasięg Wi-Fi?

Będący częścią zestawu Rozszerzone Wi-Fi wzmacniacz sieci Wi-Fi (ang. repeater) pozwala odczuwalnie zwiększyć zasięg Wi-Fi. Urządzenie tego rodzaju przydaje się najbardziej w przypadku wielopiętrowych budynków (np. biur, domów jednorodzinnych, lokali użytkowych itp.). W pełni dopasowana do indywidualnych potrzeb infrastruktura sieciowa potrzebna jest zarówno w domu, jak i też firmie. Wzmocnienie Wi-Fi to jeden z najprostszych sposobów na zoptymalizowanie wydajności sieci bezprzewodowej w budynkach. Jak powszechnie wiadomo, im dalej od routera znajduje się odbiornik (np. laptop, smartfon, tablet itd.), tym gorzej działa na nim Internet. Poprzez instalację dodatkowego wzmacniacza sieci Wi-Fi można łatwo uniknąć tego problemu i cieszyć się w pełni wydajnym Internetem na każdym piętrze.

Czytaj więcej o Wzocnieniu Wi-Fi

Dlaczego warto rozważyć wzmocnienie sygnału Wi-Fi w domu?

Wzmocnienie Wi-Fi w domu to doskonałe rozwiązanie dla wielopiętrowych budynków, ponieważ to właśnie w nich sygnał zakłócany jest najsilniej przez ściany i podłogi. Ze względu na to, jak wiele urządzeń elektronicznych w domu korzysta z zasobów sieci, łatwo zrozumieć można, dlaczego w nawet niewielkim domu potrzebny jest wzmacniacz sieci Wi-Fi. Utrudniony dostęp do Internetu to dosyć poważny problem w przypadku instalacji smart home oraz cyfrowych systemów monitoringu. Wzmocnienie sygnału Wi-Fi potrzebne może być choćby w przypadku bardziej odległych i umieszczonych na zewnątrz kamer IP.

Z czego składa się zestaw Pudełko Rozszerzone Wi-Fi?

Pudełko Rozszerzone Wi-Fi zaprojektowane zostało z myślą o osobach, które zmagają się ze słabym zasięgiem Wi-Fi w domu lub firmie. Zestaw ten składa się z nowoczesnego routera Wi-Fi, kompatybilnego wzmacniacza tej sieci oraz szczegółowej instrukcji do samodzielnego montażu. Warto zaznaczyć tu, iż cały asortyment naszego sklepu został staranie wyselekcjonowany pod kątem najwyższej jakości urządzeń. W ofercie KIKOM dostępne są jedynie rozwiązania renomowanych marek takich jak Cisco, Gigaset, Yearlink, Audiocodes, Avaya, Aruba, Polycom, Patton czy Juniper Networks. Z tego też powodu wszystkie zakupione u nas komponenty i urządzenia sieciowe objęte są ochroną gwarancyjną. W przeciwieństwie do wielu innych firm zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy także indywidualnie wycenianą usługę montażu i konfiguracji infrastruktury sieciowej. Celem uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub pozostawienie zapytania w dedykowanym formularzu na naszej stronie.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję