O nas

O firmie

KIKOM to marka należąca do firmy Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o., w ramach której już od 20 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania i świadczymy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne. Niewątpliwym atutem firmy KIKOM jest zróżnicowane spektrum wsparcia, bowiem w naszej ofercie znajduje się zarówno projektowanie i budowa nowych instalacji, modernizacje istniejących systemów, doradztwo oraz utrzymanie/serwis sieci.

Doświadczenie i zgrany zespół

Działalność firmy KIKOM koncentruje się przede wszystkim na wdrażaniu rozwiązań w technologii VoIP, jednak w razie potrzeby z powodzeniem obsługujemy też sieci analogowe oraz ISDN. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany i zgrany zespół pracowników, najwyższej klasy sprzęt, elastyczność oraz kreatywność w działaniu – to nasze podstawowe zalety, dzięki którym stale grono usatysfakcjonowanych klientów KIKOM stale się powiększa.

Nasze rozwiązania

Na bieżąco śledzimy rynkowe trendy i branżowe nowinki, co pozwala nam zaoferować nowoczesne oraz efektywne rozwiązania – zarówno dla niezależnych stanowisk, jak i w obszarze rozbudowanych systemów korporacyjnych. Oprócz kompleksowej budowy wydajnych sieci teleinformatycznych (LAN, WiFi, światłowody), dostarczamy również pojedyncze elementy niezawodnego wyposażenia, w tym m.in.: centrale telefoniczne, serwery, aparaty telefoniczne systemowe, ISDN czy VoIP. Stawiamy wyłącznie na najlepszy standard i sprawdzony sprzęt renomowanych producentów.

img3
img2

Fachowy montaż

Zapewniamy ponadto fachowy montaż i konfigurację komponentów/sieci oraz profesjonalne naprawy instalacji telekomunikacyjnych. Rozbudowana sieć oddziałów/partnerów, pozwala nam z kolei na szybkie i sprawne świadczenie usług w zakresie bieżącej konserwacji oraz serwisu na terenie całego kraju. Firma KIKOM kieruje swoje usługi głównie do klientów biznesowych oraz podmiotów administracji publicznej, ale ma też w ofercie interesujące rozwiązania dla odbiorców indywidualnych.

Od wielu lat jesteśmy partnerem takich firm, jak: NETIA, T-Mobile czy Multimedia Polska (Vectra), a spośród licznego grona naszych klientów (1600 podmiotów), wymienić możemy m.in.:

 • Empik

 • Douglas

 • H&M

 • I-Spot

 • Multikino

 • Ingka/IKEA

 • Allianz Polska

 • Lidl

 • Volvo Polska

Gwarantujemy terminową i rzetelną realizację powierzonych zadań oraz atrakcyjne ceny i bardzo korzystne warunki stałej współpracy.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję