Serwis central ISDN – Slican, Bosch Integral, Tenovis, Avaya

Funkcjonalne rozwiązania VoIP powoli wypierają tradycyjne systemy telekomunikacyjne, bazujące na łączach ISDN. Nadal jednak wielu klientów woli korzystać z cieszącego się w dalszym ciągu sporą popularnością standardowego systemu transmisji danych, doceniając walory użytkowe central telefonicznych ISDN. W ramach szerokiej palety usług, KIKOM ma w swojej ofercie m.in. propozycję zabudowy i obsługi serwisowej dla platformy telekomunikacyjnej Avaya IP Office oraz innych, niezawodnych systemów, dostarczanych przez renomowanych producentów.

Oprócz instalacji nowych sieci, firma KIKOM oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie konserwacji, serwisu i rozbudowy starszych wersji systemów/central telekomunikacyjnych, takich jak np.:

 • Bosch Integral 3,

 • Bosch/Tenovis Integral 5D, E, Easy

 • Bosch/Tenovis Integral 33, 55

 • Tenovis Integral Enterprise

 • Avaya Integral Enterprise

 • Slican

Centrale ISDN – kompleksowy serwis

Firma KIKOM świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy nowych sieci ISDN, a także ich serwisowania. Profesjonalnie konserwujemy, serwisujemy i rozbudowujemy centrale komunikacyjne i systemy ISDN dostarczane przez renomowanych producentów. Oferujemy serwis central Avaya, Bosch, Tenovis czy Slican.

Dbamy o to, aby centrala telefoniczna Slican, Tenovis oraz innej marki zawsze zapewniała szybką wymianę danych i wysokie bezpieczeństwo ich przesyłu. Serwisujemy i naprawiamy poszczególnie elementy sieci, zapewniając tym samym wydajność i niezawodność działania systemów. Doradzamy w wyborze odpowiednich urządzeń cyfrowych, które pozwolą unowocześnić centralę ISDN. Na życzenie klienta możemy również wykonać projekt rozbudowy bądź modernizacji centrali, a następnie go zrealizować. W naszej ofercie mamy sprzęty i centrale od takich firm jak Slican, Avaya, Tenovis oraz innych.

Czytaj więcej o serwisie central ISDN

Szeroki wybór modeli urządzeń o zróżnicowanej funkcjonalności pozwoli na dopasowanie systemu do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór central telefonicznych, zarówno niewielkich, obsługujących tylko kilku abonentów, jak i rozbudowane systemy korporacyjne przeznaczone dla kilkuset użytkowników. Wyposażone w szereg zaawansowanych funkcji, nowoczesne centrale od sprawdzonych marek znakomicie sprawdzają się w profesjonalnych zastosowaniach.

Zapewniamy profesjonalny serwis central Tenovis i innych producentów w firmach z każdej branży i o dowolnej wielkości: w korporacjach, urzędach, instytucjach publicznych czy małych firmach.

Serwis central Slican, Bosch Integral oraz innych

Mimo dużej popularności rozwiązań VoIP centrale ISDN wciąż mają spore grono zwolenników. Użytkownicy doceniają funkcjonalność, stabilność i niezawodność działania systemów. Cechują się one doskonałą jakością dźwięku, pozwalają na obsługę zarówno pojedynczych numerów, jak i ich zakresów, a także umożliwiają użytkownikowi jednoczesne korzystanie z wielu kanałów cyfrowych. Nasz serwis central Bosch Integral i innych systemów ISDN dokłada starań, aby każdy z nich działał w pełni sprawnie i bez zarzutu.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje gwarantują, że każde zlecenie na serwis Slican wykonamy w skuteczny i profesjonalny sposób. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie nowoczesnego biznesu bez sprawnej wymiany informacji nie jest możliwe w dzisiejszych czasach, a niezawodnie działająca centrala Slican czy Avaya jest na wagę złota. Dlatego zawsze dbamy o to, aby błyskawicznie i efektywnie usuwać różnego rodzaju usterki i awarie. To pozwala zminimalizować przestoje w funkcjonowaniu biznesu klienta, co przekłada się na korzyści finansowe.

Zapraszamy do kontaktu klientów biznesowych posiadających lub planujących centrale ISDN i skorzystania z doświadczeń oraz wiedzy specjalistów firmy KIKOM.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję