Szybki Internet na wsi

Jeśli mieszkasz na wsi lub działce i masz problem z zasięgiem LTE w mieszkaniu, to pudełko jest przeznaczone dla Ciebie.

W pudełku znajdziesz:

 • Router LTE
 • Dwie profesjonalne anteny płetwowe LTE
 • Zestaw specjalistycznych kabli o długości 15 mb zakończonych odpowiednimi złączami
 • Szczegółową instrukcję instalacji

Oferujemy także profesjonalną instalację zestawu według indywidualnej wyceny. 

Jaki Internet na wsi sprawdzi się najlepiej?

Wbrew pozorom szybki internet na wsi wcale nie musi opierać się na przewodowym łączu telekomunikacyjnym. Nawet jeśli w danej lokalizacji zasięg LTE nie jest najlepszy, wystarczy unowocześnić domową lub firmową architekturę sieciową. Nowoczesna antena wzmacniająca sygnał LTE rozwiązuje problemy takie jak słaby zasięg LTE lub brak pobliskiej infrastruktury sieciowej. Ze względu na potencjalnie wysokie koszty budowy fizycznej infrastruktury zdecydowanie bardziej opłaca się postawić na wciąż rozwijającą się technologię LTE. To właśnie dzięki niej dobry Internet na wsi jest zasadniczo równie szybki i wydajny, jak w mieście. Warto zaznaczyć również, iż na tle starszych technologii (np. 3G) LTE wyróżnia się pod kątem wysokiego poziomu bezpieczeństwa i przepustowości łącza.

Czytaj więcej o Internecie na Wsi

Z czego składa się zestaw Internet Na Wsi?

Zestaw ten składa się z nowoczesnego routera sieciowego, dwóch profesjonalnych anten płetwowych LTE oraz zakończonych odpowiednim złączem kabli. Podobnie jak w przypadku innych pudełkowych rozwiązań, do zestawu dołączona jest także szczegółowa instrukcja montażowa. Pudełko Internet Na Wsi najlepiej sprawdza się w mniej zurbanizowanych obszarach (np. na wsi, na działce, w domku letniskowym itp.). Wchodzące w skład zestawu anteny LTE to doskonałe rozwiązanie dla osób, które z powodu lokalizacji (np. działka w lesie) zmagają się z niską siłą sygnału LTE. Warto wspomnieć też, iż nasi specjaliści są w stanie w ramach dodatkowo wycenianej usługi zainstalować i skonfigurować sieć.

Dlaczego warto zainwestować w pudełko Internet Na Wsi?

Stworzony z myślą o niezabudowanych i niezurbanizowanych obiektach zestaw opiera się na najnowocześniejszych rozwiązaniach i urządzeniach. W asortymencie KIKOM dostępne są jedynie rozwiązania renomowanych producentów i znanych na całym świecie marek (np. Cisco, Aruba, Gigaset, Juniper Networks, Avaya, Polycom, Audiocodes, Patton czy Grandstream). Z tego też powodu wszystkie zakupione w naszym sklepie urządzenia i komponenty objęte są ochroną gwarancyjną. Nasi specjaliści są w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie zarówno w kwestii mniej wymagających sieci domowych, jak i też profesjonalnych systemów telekomunikacyjnych. W przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności z dobraniem odpowiedniego rozwiązania prosimy o kontakt. Z naszymi doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami skontaktować się można za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail albo dedykowanego formularza na naszej stronie.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję