Szkolenia techniczne i handlowe w zakresie telekomunikacji

Wieloletnia obecność na rynku telekomunikacyjnym oraz aktywne uczestnictwo w procesie transformacji technologicznej w branży, pozwoliły zabrać nam olbrzymi bagaż wiedzy i doświadczenia. W trosce o jak najlepszą jakość i poziom usług teleinformatycznych, firma KIKOM ma w swojej ofercie także szeroką gamę szkoleń.

Szkolenia handlowe

dedykowane dla operatorów telekomunikacyjnych/integratorów/sprzedawców usług głosowych – obejmują m.in. prezentację pakietu skierowanego docelowo do potencjalnych klientów oraz zapoznanie z próbnymi i testowymi instalacjami.

W przypadku klientów samodzielnie zarządzających usługą głosową, firma KIKOM oferuje przeprowadzenie szkolenia o charakterze administracyjno-technicznym, w tym instruktaż dotyczący specyfiki usług, programowanie, uruchamianie, zabezpieczenie i utrzymanie.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję