KIKOM oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie sieci bezprzewodowych WiFi. Dostarczamy zarówno sprzęt, jak i kompletne systemy do budowy sieci WiFi. Dobór komponentów i realizację każdego zadania – poprzedzamy wizją lokalną, zapoznaniem się z układem pomieszczeń oraz identyfikacją rzeczywistych potrzeb klienta, co stanowi dla nas podstawę do opracowania projektu. Po wykonaniu sieci WiFi, dokonujemy stosownych pomiarów i konfiguracji oraz obejmujemy całą instalację opieką serwisową.

W KIKOM łączymy specjalistyczną wiedzę z najlepszymi rozwiązaniami sprzętowymi od wiodących na rynku producentów, dzięki czemu nasze sieci WiFi dla firmy, urzędu czy placówki oświatowej – są niezawodne, wydajne i funkcjonalne.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję