Funkcjonalne rozwiązania VoIP powoli wypierają tradycyjne systemy telekomunikacyjne, bazujące na łączach ISDN. Nadal jednak wielu klientów woli korzystać z cieszącego się w dalszym ciągu sporą popularnością standardowego systemu transmisji danych, doceniając walory użytkowe central telefonicznych ISDN. W ramach szerokiej palety usług, KIKOM ma w swojej ofercie m.in. propozycję zabudowy i obsługi serwisowej dla platformy telekomunikacyjnej Avaya IP Office oraz innych, niezawodnych systemów, dostarczanych przez renomowanych producentów.

Oprócz instalacji nowych sieci, firma KIKOM oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie konserwacji, serwisu i rozbudowy starszych wersji systemów/central telekomunikacyjnych, takich jak np.:

 • Bosch Integral 3,

 • Bosch/Tenovis Integral 5D, E, Easy

 • Bosch/Tenovis Integral 33, 55

 • Tenovis Integral Enterprise

 • Avaya Integral Enterprise

 • Slican

Zapraszamy do kontaktu klientów biznesowych posiadających lub planujących centrale ISDN i skorzystania z doświadczeń oraz wiedzy specjalistów firmy KIKOM.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję