KIKOM zapewnia kompleksowe usługi VoIP, związane z doradztwem, projektowaniem, wykonawstwem i utrzymaniem instalacji. Sieci VoIP cieszą się rosnącą popularnością w segmencie biznesowym, głównie ze względu na wysoką efektywność/wydajność, niskie koszty rozmów telefonicznych, niewielką awaryjność oraz dużą funkcjonalność. Telefonia internetowa VoIP pozwala na spersonalizowaną i precyzyjną konfigurację ustawień pod kątem indywidualnych potrzeb każdego biznesu. Instalacje VoIP to więcej, niż zwykłe rozmowy telefoniczne, bowiem umożliwiają ponadto przekierowywanie i kolejkowanie połączeń, tworzenie zapowiedzi głosowych czy telekonferencje.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję