Wsparcie teleinformatyczne

W obrębie szerokiego spektrum usług, firma KIKOM oferuje także kompleksowe wsparcie teleinformatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw, które nie dysponują własnymi służbami IT. Wsparcie IT realizowane przez KIKOM to gwarancja ciągłości i stabilności pracy, bezpieczeństwo danych, lepsza wydajność, dzięki optymalizacji działań oraz wymierne oszczędności finansowe dla Twojej firmy.

W ramach wsparcia teleinformatycznego oferowanego przez KIKOM, znajdują się m.in.:

 • konfiguracja i utrzymanie sieci LAN i sieci WiFi,

 • konfigurowanie serwerów plików, w tym np. systemów NAS (Network Attached Storage),

 • monitorowanie pracy i opieka nad pozostałymi elementami sieci teleinformatycznej,

 • doradztwo w obszarze modernizacji i (roz)budowy firmowej sieci IT,

 • usługi serwisowe IT,

 • usługi dodatkowe

Profesjonalne wsparcie teleinformatyczne i outsourcing IT świadczony przez KIKOM – to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, dla których kluczowe są stabilność, bezpieczeństwo, ciągłość i efektywność pracy sieci. Olbrzymi bagaż doświadczenia czy bogata paleta innowacyjnych narzędzi – pozwalają nam szybko i precyzyjnie identyfikować oraz eliminować problemy, a także skutecznie przeciwdziałać potencjalnym zagrożeniom w obrębie infrastruktury IT.

W początkowym etapie przejmowania opieki nad infrastrukturą teleinformatyczną, firma KIKOM przygotowuje raport na temat jej stanu oraz opracowuje zalecenia w zakresie wyeliminowania ewentualnych problemów i krytycznych obszarów. Po wdrożeniu działań optymalizacyjnych i ustaleniu procedur, obejmujemy całą infrastrukturę IT kompleksową obsługą informatyczną.

Kontakt

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  ul. Zakrzowska 19
  51-318 Wrocław
  Polska

  tel. +48 71 719 8930

  NIP: 521-32-04-120
  Regon: 015201089

  © 2022 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję